♥ ♥ ♥
Here are a couple of cards I've made earlier, but didn't upload in my blog.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Click to enlarge
Se her!
Som noen kanskje ser, så nærmer jeg meg 100. 000 besøkere i bloggen min! Når jeg kommer dit, skal jeg feire det med en skikkelig flott blog candy! Så husk å følge med, du ønsker ikke å gå glipp av den, det kan jeg love! ☺
♥ ♥ ♥
Look here!
Some of you may have noticed that my counter is getting close to 100. 000 visitors! When I get there, I'll give away a really nice blog candy! So keep your self updated, you do not want to miss it, I can promise you that! ☺
10 comments:
Oh these are fabulous!
kim x
Nyydelige kort som er komt til, både dese herlige brune og brettekortet!
alltid så lekre farger og perfekte tilbehør!!
Er så morro å stoppe innom deg!
Håper alt er bra med deg, sjølv om det er hektisk! :o)
Klem,
Jorunn
Kjempeflotte kort, Aud! :o)
Og tenk at du snart er oppe i 100.000 treff på bloggen!! Wow! :o)
Gleder meg stort til å se hva slags godis du har for å feire det! :D
Ønsker deg en fin dag og uke, videre! Klem, Hege
Fytti katta, Aud, 100.000 besøk!!!!!!!!! Wow!! Jeg tror ikke jeg skal håpe på det de første årene, nei! :)
Men jeg skjønner jo hvorfor alle besøker bloggen din, for den er jo bare sååååååå koselig. Og det må den jo bli med en så fantastisk dame som skriver i den :) Og så alt det flotte du lager da! Det er jo bare helt utrolig å treffe så midt i blinken med alt du lager :)
Ha en fantastisk kveld videre, Aud!
Varm klem, Kristin :)
Ett jättegulligt kort i en härlig brun ton.
100 000, WOW. Jag förstår det helt o hållet att man besöker din otroligt inspirerande blogg, du är grym.
Kram kram
Åh så mycket fint du skapat sedan jag kikade in senast!!! Jättefina kort med små presenter i, det måste jag prova sedan! Tack snälla du för söta kommentarer i min blogg! Viggo hälsar!!
*he, he* Vi får fortsette å besøke deg for inspirasjon og tips så kommer du nok for opp i 100000! :)
En award ligger og venter på deg i bloggen min. Håper du får tid til å ta imot den :)
Klem, Kristin :)
Hei Aud:-)
Eg syns du laga heilt utrulig fine kort!!
Derfor har eg noko til deg i bloggen min.. ta ein kikk.
Klem Linda
Supernydelige kort:)
Post a comment